lv en
"Rīgas balle" Melngalvju namā

05.10.20

2020. gada 10. oktobrī piecu gadu jubileju Melnglavju namā svinēs viens no Latvijas spilgtākajiem kultūras notikumiem “Rīgas balle”. 

Par godu šim notikumam svētku pasākumā piedalīsies Latvijas prestižāko muzikālo prēmiju un deju čempionātu laureāti, jauni, talantīgi mākslinieki, kā arī balles debitanti - labāko mācību iestāžu studenti, kas veiksmīgi piedalījušies visos atlases un sagatavošanās posmos. Kā ierasts, grandiozais pasākums notiks izsmalcinātajās Melngalvju nama telpās, kur viesi pavadīs neaizmirstamu vakaru izmeklētu klasiskās un deju mūzikas skaņdarbu pavadījumā, ko izpildīs simfoniskais un džeza orķestri.

 

Jubilejas pasākumam “Rīgas balles” organizatori ir sagatavojuši īpašu svētku programmu, kurā piedalīsies Latvijas Dejas balvas laureāti – LNO baleta soliste Jūlija Brauere un horeogrāfe Milana Komarova, Latvijas augstākā apbalvojuma mūzikas jomā, Lielās mūzikas balvas ieguvēji – operdziedātāja Ilze Grēvele-Skaraine un diriģents Atvars Lakstīgala, slaveni Latvijas operdziedātāji – Evita Teterovska un Nauris Indzeris, daudzkārtēji Latvijas čempioni sporta dejās – Ernests Aksels Dimants un Marija Paščenko un citi.

 

Pasākuma viesi varēs noskatīties arī jauno baletdejotāju – deju akadēmijas, kuras vadītājs ir slavenais horeogrāfs un “Rīgas balles” mākslinieciskais vadītājs Tālis Sils, audzēkņu priekšnesumus, savukārt topošie debitanti – Exupery International School audzēkņi izpildīs valsi. Rīgas balles 2020 vadītājs būs aizraujošais Armands Simpsons.

 

Vairāk informācijas šeit

Citas aktualitātes
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Stāsts par Melngalvju namu ReTv raidījumā
09.11.20

Melngalvju nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte. Šogad tas atzīmēja 685. gadadienu kopš nama celšanas un šogad aprit arī divdesmitā gadskārta kopš greznā Melngalvju nama atjaunošanas.

Vairāk
Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts no Melngalvju nama Tavās mājās
02.11.20

Šī gada 14. augustā notika Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts Melngalvju namā Koncertu cikla KOPĀ ietvaros. Ar LMT Straume atbalstu šo muzikālo tikšanos aizvien var noskatīties katrs savās mājās.

Vairāk
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"
09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Vairāk
Nāc ar klasi uz Melngalvju namu!
24.09.20

Lai izzinātu Melngalvju nama noslēpumus un iepazītu Rīgu no putna lidojuma 5D kino seansa laikā, ko piedāvā “Look at Riga”, visu vecumu skolēni un viņu skolotāji tiek aicināti ciemos uz grezno namu.

Vairāk