lv en
“Melo-M” ar diviem koncertiem uzbur romantiku Melngalvju namā

19.09.20

Melngalvju nama greznajā Svētku zālē mūzikas mīļotāji pulcējās divos čellu trio akustiskajos koncertos “Melo-M romantika Melngalvju namā”. Koncerti notika 2020. gada 18. septembrī.

Šauram koncertu apmeklētāju lokam intīmā atmosfērā čellu trio “Melo-M” atskaņoja orģinālmūziku par meža, ūdens un kosmosa tēmām, kā arī pasaules populārās un rokmūzikas hitus.

 

Pēc koncertiem Melngalvju nama vadītāja vietnieks Edijs Lauskinieks teica: “Ar grupas “Melo-M” uzstāšanos šī gada pavasarī Melngalvju nams nosvinēja 20 gadu jubileju kopš tā atjaunošanas. Sapratām, ka čelli lieliski iederas mūsu Svētku zālē un nolēmām sadarbību turpināt. Turklāt mūziķi paši lieliski sajuta, ko šajā zālē spēlēt, kas te iederas un piestāv. Manuprāt, koncerti tiešām izdevās ļoti romantiski!”

 

Grupas “Melo-M” čellists Kārlis Auzāns atzina “Melngalvju nama Svētku zāle ir Rīgā unikāla koncertu vieta. Tā pieprasa savu risinājumu gan akustikas, gan muzikālajā ziņā, tāpēc šoreiz izlēmām koncerta programmu veidot no skaņdarbiem, kas ir piemēroti tieši šai vietai. Tie lielākoties bija klasiskai mūzikai pietuvināti oriģinālskaņdarbi. Un jāatzīst, ka trīs čelli skanēja īpaši!”

 

Grupas “Melo–M” čellu trio sastāvs ir Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls.

 

Fotogalerija: https://failiem.lv/u/akz5q72z

Foto: Melngalvju nams/Agris Priedītis

Citas aktualitātes
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Stāsts par Melngalvju namu ReTv raidījumā
09.11.20

Melngalvju nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte. Šogad tas atzīmēja 685. gadadienu kopš nama celšanas un šogad aprit arī divdesmitā gadskārta kopš greznā Melngalvju nama atjaunošanas.

Vairāk
Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts no Melngalvju nama Tavās mājās
02.11.20

Šī gada 14. augustā notika Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts Melngalvju namā Koncertu cikla KOPĀ ietvaros. Ar LMT Straume atbalstu šo muzikālo tikšanos aizvien var noskatīties katrs savās mājās.

Vairāk
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"
09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Vairāk
"Rīgas balle" Melngalvju namā
05.10.20

2020. gada 10. oktobrī piecu gadu jubileju Melnglavju namā svinēs viens no Latvijas spilgtākajiem kultūras notikumiem “Rīgas balle”. 

Vairāk