lv en
“Melo-M” ar diviem koncertiem uzbur romantiku Melngalvju namā

19.09.20

Melngalvju nama greznajā Svētku zālē mūzikas mīļotāji pulcējās divos čellu trio akustiskajos koncertos “Melo-M romantika Melngalvju namā”. Koncerti notika 2020. gada 18. septembrī.

Šauram koncertu apmeklētāju lokam intīmā atmosfērā čellu trio “Melo-M” atskaņoja orģinālmūziku par meža, ūdens un kosmosa tēmām, kā arī pasaules populārās un rokmūzikas hitus.

 

Pēc koncertiem Melngalvju nama vadītāja vietnieks Edijs Lauskinieks teica: “Ar grupas “Melo-M” uzstāšanos šī gada pavasarī Melngalvju nams nosvinēja 20 gadu jubileju kopš tā atjaunošanas. Sapratām, ka čelli lieliski iederas mūsu Svētku zālē un nolēmām sadarbību turpināt. Turklāt mūziķi paši lieliski sajuta, ko šajā zālē spēlēt, kas te iederas un piestāv. Manuprāt, koncerti tiešām izdevās ļoti romantiski!”

 

Grupas “Melo-M” čellists Kārlis Auzāns atzina “Melngalvju nama Svētku zāle ir Rīgā unikāla koncertu vieta. Tā pieprasa savu risinājumu gan akustikas, gan muzikālajā ziņā, tāpēc šoreiz izlēmām koncerta programmu veidot no skaņdarbiem, kas ir piemēroti tieši šai vietai. Tie lielākoties bija klasiskai mūzikai pietuvināti oriģinālskaņdarbi. Un jāatzīst, ka trīs čelli skanēja īpaši!”

 

Grupas “Melo–M” čellu trio sastāvs ir Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls.

 

Fotogalerija: https://failiem.lv/u/akz5q72z

Foto: Melngalvju nams/Agris Priedītis

Citas aktualitātes
Nams apmeklētājiem slēgts līdz 7. februārim! Uz drīzu tikšanos.
13.01.21

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēl, Melngalvju nams savas durvis apmeklētājiem vērs pēc 7. februāra.

 

Vairāk
Melngalvju namā Lauris Reiniks uzņem dziesmas video
14.12.20

Melngalvju namā (līdzīgi kā citās kultūras vietās) šobrīd ir iestājis mierīgāks laiks kā citreiz. Tikmēr mūziķis Lauris Reiniks bija izvēlējies šo grezno vietu, lai radītu savas jaunās dziesmas videoklipu!

Vairāk
Melngalvju namam 21. dzimšanas diena
09.12.20

Jau izsenis viena no greznākajām un iecienītākajām izsmalcinātu pasākumu norises vietām Rīgā.

 

Vairāk
Leģenda jeb spoku stāsts par Zilās gvardes kareivja rēgu Svētā Andreja naktī
03.12.20

20. gadsimta 30. gados pierakstīta leģenda vēsta, ka reizi gadā – Svētā Andreja naktī, kas ir nakts no 30. novembra un 1 decembri – Sv. Pētera baznīcā parādoties Rīgas Zilās gvardes kareivja rēgs.

Vairāk
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk