lv en
Melo-M akustiskās romantikas Melngalvju namā – PAPILDKONCERTS!

02.09.20

2020. gada 18. septembrī plkst. 20.30 Melngalvju namā notiks čellu trio akustiskā koncerta “Melo-M romantika Melngalvju namā” papildkoncerts.

Ieejas biļetes uz šo koncertu var iegādāties www.bilesuserviss.lv un Melngalvju nama kasē Rātslaukumā 7, Rīga.

 

Noslēpumainība, romantika, greznība un emocionāli piepildīta mūzika – kristālu lustru apmirdzētā Melngalvju nama Svētku zālē. Koncertprogrammā iekļauta “Melo-M” orģinālmūzika par meža, ūdens un kosmosa tēmām, kā arī pasaules populārās un rokmūzikas hiti.

 

Par dzirkstošu pārsteigumu katram apmeklētājam būs parūpējušies “Abavas vīni”.

 

  • Koncerts notiks 2020. gada 18. septembrī Melngalvju namā, Rātslaukumā 7, Rīgā.
  • Pasākuma sākums plkst. 20.30. Ieeja – no plkst. 20.00.
  • Biļetes nopērkamas www.bilesuserviss.lv un Melngalvju nama kasē Rātslaukumā 7, Rīga.
  • Koncerta ilgums 1 stunda (bez pārtraukuma).
  • Lai sarunas par Melngalvju nama leģendām romantiskā Melo-M trīs čellu mūzikas izpildījumā nerimst arī pie kūpošas kafijas tases vai dzirkstoša dzēriena glāzes! Pirms koncerta un koncerta laikā darbosies Melngalvju nama pārvietojamā kafejnīca – Roll bārs. Tajā iespējams iegādāties karstos un atspirdzinošos dzērienus.
  • Koncertā vietu skaits ierobežots.
  • Visiem koncerta apmeklētājiem lūgums būt sociāli atbildīgiem un ievērot namā noteikto kārtību.

 

Romantisko noskaņu koncertā, kas norisināsies vienā no krāšņākajām ēkām Rīgā, piedalīsies “Melo–M” čellu trio – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls. “Melo-M” – čellu trio. Skaņa, kas vieno. Mūzika, kas nepazīst robežas. Akadēmiskās mūzikas pamati un virtuozs izpildījums apvienojumā ar muzikālo atraktivitāti. Melngalvju nams – ideāla vieta romantiskām noskaņām un greznām svinībām.

Citas aktualitātes
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Stāsts par Melngalvju namu ReTv raidījumā
09.11.20

Melngalvju nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte. Šogad tas atzīmēja 685. gadadienu kopš nama celšanas un šogad aprit arī divdesmitā gadskārta kopš greznā Melngalvju nama atjaunošanas.

Vairāk
Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts no Melngalvju nama Tavās mājās
02.11.20

Šī gada 14. augustā notika Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts Melngalvju namā Koncertu cikla KOPĀ ietvaros. Ar LMT Straume atbalstu šo muzikālo tikšanos aizvien var noskatīties katrs savās mājās.

Vairāk
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"
09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Vairāk
"Rīgas balle" Melngalvju namā
05.10.20

2020. gada 10. oktobrī piecu gadu jubileju Melnglavju namā svinēs viens no Latvijas spilgtākajiem kultūras notikumiem “Rīgas balle”. 

Vairāk