lv en
Melngalvju nams atsāk organizēt ekskursiju svētdienas

19.08.20

Katra mēneša pēdējā svētdienā Melngalvju nams atsāk organizēt plaši pieprasītās ekskursijas interesentu grupām līdz 25 personām.

Gida pakalpojums īpašajās svētdienu ekskursijās Melngalvju nama apmeklētājiem – bez maksas.

 

Aicinot apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērojot namā noteikto kārtību, Melngalvju nams atsāk organizēt ekskursiju svētdienas gida pavadībā. Tuvākās plānotās ekskursijas latviešu, angļu un krievu valodā notiks:

  • 30. augustā;
  • 27. septembrī;
  • 25. oktobrī.

 

Ekskursiju laiki konkrētajās svētdienās:

  • plkst. 11.00 latviešu valodā;
  • plkst. 12.00 krievu valodā;
  • plkst. 13.00 angļu valodā.

 

Vienā ekskursijas grupā maksimālais pieļaujamais apmeklētāju skaits – 25 personas.

 

Ieejas maksa vienai personai: pieaugušajiem – 7 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 4 eiro. Par citām ieejas cenu kategorijām informāciju var meklēt šeit.

 

Lai pieteiktos ekskursijai, jāaizpilda pieteikuma anketa Melngalvju nama tīmekļa vietnē šeit, jāraksta uz e-pasta adresi mgnekskursijas@riga.lv  vai jāzvana uz tālr. nr. 67043678.

Citas aktualitātes
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Stāsts par Melngalvju namu ReTv raidījumā
09.11.20

Melngalvju nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte. Šogad tas atzīmēja 685. gadadienu kopš nama celšanas un šogad aprit arī divdesmitā gadskārta kopš greznā Melngalvju nama atjaunošanas.

Vairāk
Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts no Melngalvju nama Tavās mājās
02.11.20

Šī gada 14. augustā notika Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts Melngalvju namā Koncertu cikla KOPĀ ietvaros. Ar LMT Straume atbalstu šo muzikālo tikšanos aizvien var noskatīties katrs savās mājās.

Vairāk
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"
09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Vairāk
"Rīgas balle" Melngalvju namā
05.10.20

2020. gada 10. oktobrī piecu gadu jubileju Melnglavju namā svinēs viens no Latvijas spilgtākajiem kultūras notikumiem “Rīgas balle”. 

Vairāk