lv en
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem

24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Kultūras dzīvei Latvijā ir bijusi nozīmīgā loma visos laikos!

 

1929. gada žurnāla “Teātra Nedēļa” atklāj novembra kultūras repertuāru Rīgā – Melngalvju namā, Nacionālajā operā, Dailes teātrī, Strādnieku teātrī un citur. Piemēram, Melngalvju zālē otrdienas un ceturtdienas vakaros mūzikas mīļotāji tika aicināti uz dziesmu vakariem.

 

Šobrīd Melngalvju namā publiski pasākumi nevar notikt, bet visi, kuriem patīk baudīt dzīvi un skaistu interjeru, ir aicināti uz Melngalvju namu individuāli vai ar ģimeni.

 

Esam atvērti trīs dienas no piektdienas līdz svētdienai! Šajās dienās ikviens ir aicināts plašās Melngalvju nama telpas izstaigāt neviena netraucēts individuālā apmeklējumā. Vairāk par iespējām var lasīt šeit.  Savukārt par piedzīvojumu “Melnā Mora ceļojums” sīkāk var uzzināt šeit.

Citas aktualitātes
Nams apmeklētājiem slēgts! Uz drīzu tikšanos.
13.01.21

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēl, Melngalvju nams savas durvis apmeklētājiem vērs tiklīdz tas būs atļauts. 

 

Vairāk
Melngalvju namā Lauris Reiniks uzņem dziesmas video
14.12.20

Melngalvju namā (līdzīgi kā citās kultūras vietās) šobrīd ir iestājis mierīgāks laiks kā citreiz. Tikmēr mūziķis Lauris Reiniks bija izvēlējies šo grezno vietu, lai radītu savas jaunās dziesmas videoklipu!

Vairāk
Melngalvju namam 21. dzimšanas diena
09.12.20

Jau izsenis viena no greznākajām un iecienītākajām izsmalcinātu pasākumu norises vietām Rīgā.

 

Vairāk
Leģenda jeb spoku stāsts par Zilās gvardes kareivja rēgu Svētā Andreja naktī
03.12.20

20. gadsimta 30. gados pierakstīta leģenda vēsta, ka reizi gadā – Svētā Andreja naktī, kas ir nakts no 30. novembra un 1 decembri – Sv. Pētera baznīcā parādoties Rīgas Zilās gvardes kareivja rēgs.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Stāsts par Melngalvju namu ReTv raidījumā
09.11.20

Melngalvju nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte. Šogad tas atzīmēja 685. gadadienu kopš nama celšanas un šogad aprit arī divdesmitā gadskārta kopš greznā Melngalvju nama atjaunošanas.

Vairāk