lv en
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"

09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Mihails Čuļpajevs – spožais Latvijas Nacionālās operas tenors, LNO Fonda ikgadējās prēmijas kategorijā "Labākais operas solists". Jauns un harizmātisks, spēcīgas, krāšņas balss īpašnieks, kas jau guvis publikas un kritiķu atzinību.

 

Jūlija Vasiļjeva – viena no Latvijas Nacionālās Operas spožākajām zvaigznēm. Apburošā balss, valdzinājums un pasaules līmeņa izpildījums nevienu neatstās vienaldzīgu.

 

Īpašais pasākuma viesis būs Māris Skuja – talantīgais pianists, kas aizrauj ar savu spēli. Viņš ir Grācas (Austrija) operas teātra galvenais koncertmeistars. Māris Skuja ir Latvijā plaši pazīstams, jo vairāk kā 16 gadus viņš nostrādāja LPSR Valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī kā koncertmeistars.

 

Jūs kļūsiet par intrigu, krāpšanas, afēru un neprātīgu soļu mīlestības vārdā lieciniekiem. Jūs gremdēsieties mīlas piedzīvojumā, izbaudot visu emociju gammu no kaisles līdz sajūsmai.

Mūsu varoņi stāstīs par daudzajām īstenas mīlestības robežām ar labāko operas klasikas piemēru starpniecību. Jūs iepazīsieties ar Violetu un Alfrēdu, Mimi un Rodolfo, Olgu un Lenski.


Dzirdēsiet slaveno  Mjuzetas (Dž. Pučīni "Bohēma"), kā arī skaisto zem zvaigžņotajām debesīm salaulāto Safi un Barinkaja (J.Štrauss "Čigānu barons") mīlas stāstu un baudīsiet apbrīnojamo Norinas un Ernesto (H. Doniceti "Dons  Paskvāles") stāstu.

Un tas viss uz vienas skatuves greznajā Melngalvju nama Svētku zāles atmosfērā.

Visus viesus gaida patīkams pārsteigums – welcome drink pirms koncerta sākuma.

 

BIĻETES jau pārdošanā. 

 

Pasākumu organizē: SIA "Gudra-Maja.lv"

 

Citas aktualitātes
Nams apmeklētājiem slēgts līdz 6. aprīlim! Uz drīzu tikšanos.
13.01.21

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēl, Melngalvju nams savas durvis apmeklētājiem vērs pēc 6. aprīļa. 

 

Vairāk
Melngalvju namā Lauris Reiniks uzņem dziesmas video
14.12.20

Melngalvju namā (līdzīgi kā citās kultūras vietās) šobrīd ir iestājis mierīgāks laiks kā citreiz. Tikmēr mūziķis Lauris Reiniks bija izvēlējies šo grezno vietu, lai radītu savas jaunās dziesmas videoklipu!

Vairāk
Melngalvju namam 21. dzimšanas diena
09.12.20

Jau izsenis viena no greznākajām un iecienītākajām izsmalcinātu pasākumu norises vietām Rīgā.

 

Vairāk
Leģenda jeb spoku stāsts par Zilās gvardes kareivja rēgu Svētā Andreja naktī
03.12.20

20. gadsimta 30. gados pierakstīta leģenda vēsta, ka reizi gadā – Svētā Andreja naktī, kas ir nakts no 30. novembra un 1 decembri – Sv. Pētera baznīcā parādoties Rīgas Zilās gvardes kareivja rēgs.

Vairāk
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk