lv en
Nāc ar klasi uz Melngalvju namu!

24.09.20

Lai izzinātu Melngalvju nama noslēpumus un iepazītu Rīgu no putna lidojuma 5D kino seansa laikā, ko piedāvā “Look at Riga”, visu vecumu skolēni un viņu skolotāji tiek aicināti ciemos uz grezno namu.

Skolniekiem jau no pirmās klases ir svarīgi iespaidus, zināšanas un pieredzi gūt ne tikai skolas solā, bet arī ārpus mācību iestādes telpām kopā ar vienaudžiem. Izglītojošas un saistošas klases ekskursijas, ko nodrošina Melngalvju nams, jaunieši atceras vēl ilgi.

 

Apmeklējuma laikā skolēniem ir iespēja ne vien apskatīt nama krāšņās telpas, bet arī izkalt melngalvju biedra monētu, uzlaikot viduslaiku bruņinieka ekipējumu, kā arī ieskatīties Rīgas, Melngalvju nama un Melngalvju brālības vēstures līkločos.

 

Interesentiem, kuri vēlas Melngalvju nama un tā ekspozīciju apskati papildināt ar vēl ko aizraujošu, tiek piedāvāta iespēja doties virtuālā 5D ceļojumā virs Rīgas.  

 

Ekskursiju var rezervēt tiešsaistē (rezervēšanas kārtība) vai pieteikumu sūtīt uz e-pastu mgnekskursijas@riga.lv.

 

Melngalvju nama plašajās telpās ekskursiju grupām tiek nodrošinātas visas epidemioloģiskās prasības, kas saistītas ar Covid-19 izplatības risku.

 

Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni +371 67043678.

 

Radošu un sekmīgu jauno mācību gadu!

Citas aktualitātes
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Stāsts par Melngalvju namu ReTv raidījumā
09.11.20

Melngalvju nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte. Šogad tas atzīmēja 685. gadadienu kopš nama celšanas un šogad aprit arī divdesmitā gadskārta kopš greznā Melngalvju nama atjaunošanas.

Vairāk
Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts no Melngalvju nama Tavās mājās
02.11.20

Šī gada 14. augustā notika Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts Melngalvju namā Koncertu cikla KOPĀ ietvaros. Ar LMT Straume atbalstu šo muzikālo tikšanos aizvien var noskatīties katrs savās mājās.

Vairāk
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"
09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Vairāk
"Rīgas balle" Melngalvju namā
05.10.20

2020. gada 10. oktobrī piecu gadu jubileju Melnglavju namā svinēs viens no Latvijas spilgtākajiem kultūras notikumiem “Rīgas balle”. 

Vairāk