lv en
Nāc ar klasi uz Melngalvju namu!

24.09.20

Lai izzinātu Melngalvju nama noslēpumus un iepazītu Rīgu no putna lidojuma 5D kino seansa laikā, ko piedāvā “Look at Riga”, visu vecumu skolēni un viņu skolotāji tiek aicināti ciemos uz grezno namu.

Skolniekiem jau no pirmās klases ir svarīgi iespaidus, zināšanas un pieredzi gūt ne tikai skolas solā, bet arī ārpus mācību iestādes telpām kopā ar vienaudžiem. Izglītojošas un saistošas klases ekskursijas, ko nodrošina Melngalvju nams, jaunieši atceras vēl ilgi.

 

Apmeklējuma laikā skolēniem ir iespēja ne vien apskatīt nama krāšņās telpas, bet arī izkalt melngalvju biedra monētu, uzlaikot viduslaiku bruņinieka ekipējumu, kā arī ieskatīties Rīgas, Melngalvju nama un Melngalvju brālības vēstures līkločos.

 

Interesentiem, kuri vēlas Melngalvju nama un tā ekspozīciju apskati papildināt ar vēl ko aizraujošu, tiek piedāvāta iespēja doties virtuālā 5D ceļojumā virs Rīgas.  

 

Ekskursiju var rezervēt tiešsaistē (rezervēšanas kārtība) vai pieteikumu sūtīt uz e-pastu mgnekskursijas@riga.lv.

 

Melngalvju nama plašajās telpās ekskursiju grupām tiek nodrošinātas visas epidemioloģiskās prasības, kas saistītas ar Covid-19 izplatības risku.

 

Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni +371 67043678.

 

Radošu un sekmīgu jauno mācību gadu!

Citas aktualitātes
Nams apmeklētājiem slēgts līdz 7. februārim! Uz drīzu tikšanos.
13.01.21

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēl, Melngalvju nams savas durvis apmeklētājiem vērs pēc 7. februāra.

 

Vairāk
Melngalvju namā Lauris Reiniks uzņem dziesmas video
14.12.20

Melngalvju namā (līdzīgi kā citās kultūras vietās) šobrīd ir iestājis mierīgāks laiks kā citreiz. Tikmēr mūziķis Lauris Reiniks bija izvēlējies šo grezno vietu, lai radītu savas jaunās dziesmas videoklipu!

Vairāk
Melngalvju namam 21. dzimšanas diena
09.12.20

Jau izsenis viena no greznākajām un iecienītākajām izsmalcinātu pasākumu norises vietām Rīgā.

 

Vairāk
Leģenda jeb spoku stāsts par Zilās gvardes kareivja rēgu Svētā Andreja naktī
03.12.20

20. gadsimta 30. gados pierakstīta leģenda vēsta, ka reizi gadā – Svētā Andreja naktī, kas ir nakts no 30. novembra un 1 decembri – Sv. Pētera baznīcā parādoties Rīgas Zilās gvardes kareivja rēgs.

Vairāk
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk