Telpu piedāvājums

SVĒTKU ZĀLE

Kristāla lustru apmirdzētā Svētku zāle ir greznākā sarīkojumu zāle Rīgā. Atjaunota tās pirmskara izskatā un dekorēta karaļu portretiem, tā lieliski kalpo gan skaistām viesībām, gan prominentām pieņemšanām. Šeit savus ārzemju viesus sagaidījuši Latvijas valstsvīri un koncertus snieguši mūsu izcilākie mākslinieki. Zālei piekļaujas Lībekas zāle un kabineti, kas ļauj ērti izvietot apkalpojošo personālu un nodalīt banketa zonu; plašā terase paver skatu uz Rātslaukumu. 

 

LĪBEKAS ZĀLE

Lībekas zāle tiek izmantota gan preses konferencēm, gan banketu galdu klāšanai.

 

 

LATVIEŠU ZĀLE

Latviešu zālē skatāmi izcilu 20. gadsimta otrās puses latviešu gleznotāju – Induļa Zariņa Aleksandra Stankēviča, Ritas Valneres – darbi. Telpas interjera izveidē izmantots koks un lins.

 

 VĒSTURISKIE KABINETI

Melngalvju nama pirmajā stāvā atrodas vēsturiskie kabineti, kas pagaidu rezidences laikā kalpojuši kā Latvijas Valsts prezidenta darba kabineti. Savulaik tajās atradies gan melngalvju arhīvs, gan leģendām apvītas relikvijas.

 

PAGRABA TELPAS

Atjaunotais Melngalvju nams uzcelts uz vēsturiskajiem, vairākkārtēji pārbūvētajiem viduslaiku pagrabiem, kas pēc nama bojāejas saglabājās zem jaunizveidotā skvēra.– Drukāt dokumentu