Telpu noma pasākumiem

Greznais nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte un viena no pateicīgākajām vietām reprezentatīvu pasākumu rīkošanai. Nama greznās telpas, prestižā vēsture un centrālā atrašanās vieta piešķirs īpašu svinīgumu Jūsu pasākumam, ļaujot tam kļūt par neaizmirstamu notikumu.

 

Gadsimtiem ilgi Melngalvju nams bijis Rīgas kultūras dzīves epicentrs, melngalvju brālības un viņu pēcteču rīkotajās svinībās pulcējot Rīgas cienījamākos iedzīvotājus un viņu viesus. Atjaunots un atgriezies no drupām, šodien cēlais nams pieejams koncertu, izrāžu, svinīgu pieņemšanu, viesību, konferenču, semināru un citu kultūras notikumu rīkošanai. Ikviens pasākums, kas tiek rīkots Melngalvju nama karaliskajās telpās, kļūst neaizmirstams, jo tam piešķirta šī nama īpašā aura un Melngalvju biedrības veiksme.

Jūsu rīcībā ir trīs greznas zāles – Svētku zāle, Lībekas zāle un Latviešu zāle, vēsturiskie kabineti, kas īpaši piemēroti svinīgām pieņemšanām, oficiālām līgumu parakstīšanām un banketiem, kā arī pagraba telpas degustācijām, banketiem, sanāksmēm.

  • Atrašanās pašā Rīgas sirdī - Rātslaukumā;

  • Kristāla lustru apmirdzēta deju zāle;

  • Atmosfēra un svinību noformējums, kādu nav iespējams uzburt ar dekorācijām;

  • Mazās zāles pasākuma aktivitātēm un radošajām nodarbēm;

  • Plašā Svētku zāles terase ar izeju uz Rātslaukumu.

PIETEIKUMA VEIDLAPA TELPU REZERVĀCIJAI

Papildus informācijai:
SIA "Rīgas nami”
Pasākumu centru pārvalde
Tālr.: +371 6704 3678
E-pasts: 

Pasākumu rīkotājiem:– Drukāt dokumentu