Atpakaļ

Jaunumi

08/10 Rudens balle „Klasika” Melngalvju Namā

2011. gada 8.oktobrī plkst. 19:00 SIA „Rīgas nami” pasākumu centrā - Melngalvju nams notiks rudens balle „Klasika”, liekot atdzimt klasiskās balles tradīcijai. Rudens ballē „Klasika” muzicēs Raita Ašmaņa Jelgavas Bigbends sadarbībā ar Viktoru Andrejevu, vakaru vadīs deju pedagoģe Evita Pavasare un aktieris Zigurds Neimanis.

Rudens balles „Klasika” apmeklētājiem būs iespēja iemūžināt sevi Latvijā slavenā fotogrāfa Aivara Drāznieka improvizētā fotosalonā „Meitene ar pērļu auskaru”, kurš būs izveidots Melngalvju nama telpās. Dāmām tiks dota iespēja ietērpties Guntas Pudistes veidotajos kažokos un apmetņos, savukārt par pērļu kaklarotām gādās SIA „Upes pērles”, lai ikviena balles apmeklētāja varētu justies neatvairāmi skaista un šo mirkli iemūžināt fotogrāfijās. Par kungu aksesuāriem rūpēsies Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs. Kopā ar rakstnieci Moniku Zīli varēsim ielūkoties Taro zīmju tulkojumos. Visus klātesošos priecēs deju kluba „Evita” sagatavotie priekšnesumi. SIA „Fazer Amica” un A/S „Laima” gādās par garšīgām uzkodām, saldiem pārsteigumiem un dzirkstošiem vīniem.

Tiks prezentēta deju skolotāja Daiņa Liepiņa grāmata „Mācīsimies dejot!”. Būs iespēja šo grāmatu iegādāties, kā arī tikties ar autoru. Grāmatā redzama fotogrāfija no Pavasara balles „Klasika”, kura notika Melngalvju namā š.g. 8. maijā. Atsaucīgākajiem būs iespēja ziedot invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” 2012. gada vasaras rehabilitācijas nometnei.

SIA „Rīgas nami” 2011. gada pavasarī aizsāka tradīciju klasiskās balles rīkot regulāri divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Pavasara ballē bija ieradušies arī biedrības „Apeirons” pārstāvji.

Biļetes cena 15 Ls
Biļetes var iegādāties - Biļešu serviss kasēs.
Cenā iekļautas 4 sagatavošanas deju kursu nodarbības:
20.09. plkst. 18:00 – 19:30
27.09. plkst. 18:00 – 19:30
29.09. plkst. 18:00 – 19:30
05.10. plkst. 18:00 – 19:30

Dress code: Dāmām – garās vakarkleitas, kungiem – tumšs uzvalksShare


– Drukāt dokumentu