Atpakaļ

Jaunumi

Melngalvju nams sagaidījis savus pirmos apmeklētājus

Aizvadītajās brīvdienās Melngalvju nams vēra savas durvis pirmajiem apmeklētājiem, piedāvājot apskatīt un iepazīt Melngalvju nama krāšņās zāles, prezidentu kabinetus, vēsturiskos pagrabus un namā izvietoto ekspozīciju.

Gan Rīgas iedzīvotāji, gan galvaspilsētas viesi iepazina nama vēsturi, izbaudīja tā krāšņumu un noslēpumaino viduslaiku pagrabu atmosfēru.

Turpmāk ikvienam ir iespēja apskatīt Melngalvju namu un tajā izvietoto ekspozīciju. Nams, kurš atrodas Rīgā, Rātslaukumā 7, apskatei ir atvērts no otrdienas līdz svētdienai laika posmā no 11.00 līdz 18.00 (pēdējais apmeklētājs 17.15). Plašāku informāciju par namu un tā apskates iespējām meklējiet www.melngalvjunams.lv

Ir iespēja pieteikt arī grupu ekskursijas, zvanot pa tālruni 67043678 vai rakstot .

Melngalvju nama vēsture sniedzas gandrīz 700 gadus ilgā pagātnē. Nams celts tālajā 1334. gadā kā Rīgas pilsētas Rātslaukuma ansambļa sastāvdaļa. Vēsturiskā nama pamata funkcija bija uzņēmējdarbības veicināšana – tā bija tirgotāju un kuģotāju pulcēšanās vieta vairāku gadsimtu garumā.

Arī šodien no jauna uzceltais nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte un viena no centrālajām Rīgas pilsētas reprezentācijas telpām.

Plašāks ieskats: http://www.melngalvjunams.lv/lv/galleries/view/1591 Foto Lauma Kalniņa.Share


– Drukāt dokumentu