Jaunumi

Aicinām veidot Ziemassvētku rotājumus Rīgas senajai eglei Melngalvju nama radošajā darbnīcā.

Daudzi rīdzinieki jau aktīvi iesaistījušies Rātslaukuma senās egles rotāšanā, nesot un liekot tās zaros savus rotājumus tāpat kā šīs tradīcijas aizsācēji senie rīdzinieki pirms 501 gada. Lai rīdziniekiem un pilsētas viesiem būtu iespēja ne tikai dot gatavus rotājumus, bet arī pašiem tos izveidot, līdz Ziemassvētkiem sestdienās un svētdienās Melngalvju namā notiks radošās darbnīcas, kurās zinošu meistaru vadībā varēs izgatavot savu īpašo rotājumu Rīgas senajai eglei Rātslaukumā.

2/11 - 5/12 Valda Buša personālizstāde „Tēvzeme. Krāsainā”

Trešdien, 2. novembrī plkst. 13:00 Melngalvju namā tiks atklāta Valda Buša personālizstāde „Tēvzeme. Krāsainā”. Izstādes apmeklējums ir bez maksas. Darba laiks – katru dienu no 11:00 līdz 17:00. Izstāde būs aplūkojama līdz 5. decembrim.

19/10 Atklās Melngalvju nama un Rīgas mākslas telpas pazemes telpu savienojumu

Trešdien, 2011.gada 19.oktobrī, plkst.11.00 Melngalvju namā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks atklās Rīgas mākslas telpas un Melngalvju nama pazemes telpu savienojumu, kā arī, uzsākoties aktīvai svētku svinēšanas un pasākumu organizēšanas sezonai, iepazīsies ar Melngalvju nama telpu stāvokli.

14/10 Zelta laikmeta baroka šedevri

2011.gada 14.oktobrī plkst.19:30 Melngalvju namā viesosies baroka ansamblis Sinfonietta Rīga ar programmu "Zelta laikmeta baroka šedevri".

08/10 Rudens balle „Klasika” Melngalvju Namā

2011. gada 8.oktobrī plkst. 19:00 SIA „Rīgas nami” pasākumu centrā - Melngalvju nams notiks rudens balle „Klasika”, liekot atdzimt klasiskās balles tradīcijai. Rudens ballē „Klasika” muzicēs Raita Ašmaņa Jelgavas Bigbends sadarbībā ar Viktoru Andrejevu, vakaru vadīs deju pedagoģe Evita Pavasare un aktieris Zigurds Neimanis.

Burkānu Festivāla radošās darbnīcas uzvarētāji

Pirmā Burkānu Festivāla apmeklētājiem radošajās darbnīcās „BURKĀNU PIETURA” bija iespēja pašiem radīt un veidot ko interesantu no Latvijas dārzeņiem, bērniem bija iespēja izmēģināt sevi un savas iemaņas mini skulptūru radīšanā. Ir izvērtētas visas mini skulptūras un atrasti SIA „Rīgas nami” balvu laimētāji!– Drukāt dokumentu