Jaunumi

14/10 Zelta laikmeta baroka šedevri

2011.gada 14.oktobrī plkst.19:30 Melngalvju namā viesosies baroka ansamblis Sinfonietta Rīga ar programmu "Zelta laikmeta baroka šedevri".

08/10 Rudens balle „Klasika” Melngalvju Namā

2011. gada 8.oktobrī plkst. 19:00 SIA „Rīgas nami” pasākumu centrā - Melngalvju nams notiks rudens balle „Klasika”, liekot atdzimt klasiskās balles tradīcijai. Rudens ballē „Klasika” muzicēs Raita Ašmaņa Jelgavas Bigbends sadarbībā ar Viktoru Andrejevu, vakaru vadīs deju pedagoģe Evita Pavasare un aktieris Zigurds Neimanis.

Burkānu Festivāla radošās darbnīcas uzvarētāji

Pirmā Burkānu Festivāla apmeklētājiem radošajās darbnīcās „BURKĀNU PIETURA” bija iespēja pašiem radīt un veidot ko interesantu no Latvijas dārzeņiem, bērniem bija iespēja izmēģināt sevi un savas iemaņas mini skulptūru radīšanā. Ir izvērtētas visas mini skulptūras un atrasti SIA „Rīgas nami” balvu laimētāji!

Izmaiņas darba laikā!

28.septembrī Melngalvju nama apskate būs iespējama līdz 14:00! 29.septembrī Melngalvju nams apskatei būs slēgts!

24-25/09 Pirmais Burkānu Festivāls Miķeļdienas gadatirgus ietvaros

24. un 25. septembrī Miķeļdienas gadatirgus laikā Rātslaukumā notiks pirmais BURKĀNU FESTIVĀLS. Miķeļdiena, jeb ražas svētki ir rudens saulgrieži, kad diena kļūst tikpat gara cik nakts un iestājas astronomiskais rudens. Ražas svētkos visai labībai jābūt nopļautai un savestai zem jumta. Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt „Trušu Pilsētiņu” un ieraudzīt interesantas skulptūras, kuras veidotas no Latvijā audzētiem burkāniem.– Drukāt dokumentu