Jaunumi

Burkānu Festivāla radošās darbnīcas uzvarētāji

Pirmā Burkānu Festivāla apmeklētājiem radošajās darbnīcās „BURKĀNU PIETURA” bija iespēja pašiem radīt un veidot ko interesantu no Latvijas dārzeņiem, bērniem bija iespēja izmēģināt sevi un savas iemaņas mini skulptūru radīšanā. Ir izvērtētas visas mini skulptūras un atrasti SIA „Rīgas nami” balvu laimētāji!

Izmaiņas darba laikā!

28.septembrī Melngalvju nama apskate būs iespējama līdz 14:00! 29.septembrī Melngalvju nams apskatei būs slēgts!

24-25/09 Pirmais Burkānu Festivāls Miķeļdienas gadatirgus ietvaros

24. un 25. septembrī Miķeļdienas gadatirgus laikā Rātslaukumā notiks pirmais BURKĀNU FESTIVĀLS. Miķeļdiena, jeb ražas svētki ir rudens saulgrieži, kad diena kļūst tikpat gara cik nakts un iestājas astronomiskais rudens. Ražas svētkos visai labībai jābūt nopļautai un savestai zem jumta. Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt „Trušu Pilsētiņu” un ieraudzīt interesantas skulptūras, kuras veidotas no Latvijā audzētiem burkāniem.

10/06 Melngalvju namā atklāta "Vasaras pietura"

Lai, sagatavojotos vasaras saulgriežiem, atsvaidzinātu zināšanas par senlatniešu Līgo svētku svinēšanas tradīcijām, 10.jūnijā Melngalvju nama 1.stāvā tika atklāta „Vasaras pietura”, kur visiem interesentiem iepazīties ar Līgo tradīcijām. Paredzams, ka “ Vasaras pietura” darbsies līdz pat jūnija beigām.– Drukāt dokumentu